Adolphe Millot- Puuviljad 2

Al: 9.90

Poster “Puuviljad”, väljaandest Le Petit Larousse’i. ( Le Petit Larousse, on prantsuskeelne entsüklopeediline sõnastik).

Autor- Adolphe Philippe Millot (1857–1921) oli prantsuse maalikunstnik, litograaf ja entomoloog, kes illustreeris paljusid Petit Larousse’i loodusloolisi väljaandeid. Millot oli Muséum national d’histoire naturelle vanemillustraator ning samuti Salon des Artistes Francaise  ja Société entomologique de France liige.

Võimalus osta koos raamiga või ainult poster.
Illustratsioon on prinditud matile kõrgekvaliteedilisele postri paberile ja kõik fotod on prinditud matile kõrgekvaliteedilisele fotopaberile.

Mõõdutabel
Puhasta
Tootekood: Puudub Kategooria:

Meie soov Scandic Printsis on läbi seinakunsti tuua Teie kodudesse ägedaid lahendusi ja isikupära.

Kõik tooted prinditakse Eestis. Illustratsioonid on prinditud matile kõrgekvaliteedilisele postri paberile ja kõik fotod on prinditud matile kõrgekvaliteedilisele fotopaberile.

E-poes müüdavad raamid on Eestis toodetud!

Juhime tähelepanu, et kodulehe pildid on illustratiivsed ning toodete värvitoonid võivad reaalsuses olla veidi erined.

NB! Raamitud fotode/ postrite seinale riputamisel palume Teil pöörata tähelepanu sellele, et seinakinnitus oleks raami raskusega arvestav ja turvaline. Erilist tähelepanu palume pöörata lastetoas riputatavatele raamidele, et need oleksid lapse haardeulatusest kõrgemal! Raamitud postreid/ fotosid ei ole soovitav riputada laste voodite kohale!

Lisainfo

Mõõtmed -
Mõõdud

21x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x70cm

Raam

Ilma raamita (ainult poster), Valge, Must, Puit